Game of Thrones Son Bölümü Fragmanı ve Kamera Arkası

Game of Thrones 8.sezon posteri

Game of Thrones son bölümü için geri sayımın başladığı şu günlerde beklenen fragman yayınlandı. Özellikle dizinin sıkı hayranları için bu sezon farklı skandallar yaşanması kötü bir deneyime dönüştü. Önce Game of Thrones 8.sezon senaryosu için bir sızıntı olması, sonrasında bölümler hakkında yaşanan sızıntılar bunu katlayarak sürdürdü. Önceki sezonlara bakıldığında 7.sezon hariç 10 bölüm süren yapımın son sezonu çok daha kısa olarak sunuldu. Game of Thrones 8.sezon 6.bölüm fragmanı ile sonun bir adım gerisinde.

Game of Thrones 8.sezon

Yayınlanan fragman pek çok noktada izleyiciyi tatmin edecek bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor. Özellikle Lannister ailesi için adeta bir yıkımla sonuçlanacak olan final için şimdiden nefesler tutuldu. King’s Landing’in yerle bir edilişiyle beraber olabildiğince büyük bir savaşa şahit olacağız. Sahneler son derece cüretkâr bir şiddet gösteriminin sinyallerini veriyor. Bolca kan ve ölümle birlikte Game of Thrones dizisi efsaneler arasındaki yerini alarak ekranlara veda edecek.

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölümü Ne Zaman?

Game of Thrones 8.sezon finali için herkesin aklında aynı soru var. Game of Thrones yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Tarih 19 Mayıs 2019’u gösterdiğinde gece saat 04.00 itibariyle yayında olacak. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek bir bölümle birlikte GOT efsanesine yakışır bir veda ritüeli yapacağız.

Game of Thrones Son Bölümü Fragman

Ayrıca Game of Thrones 8.sezon kamera arkası görüntülerinin Backstage olarak 26 Mayıs 2019 Pazar günü yayınlanacağını hatırlatmak istiyoruz. Bilhassa dizinin hayranlarının kaçırmaması gereken bu özel gösterimin yaklaşık iki saat süreceğinin de müjdesini verelim. Birçok insan için yeni bir soluk olarak görülen Game of Thrones dizisi final yapıyor ve hayatımızda büyük bir boşluk yaratacağına eminiz.

Game of Thrones 8.sezonu

GOT hayranları için soluksuz izlenebilecek yeni diziler için dizi haberleri kategorisine göz atmanızı önerebiliriz. Yakında çok daha fazla öneriyle karşınızda olacağız. Sosyal medya hesaplarını takip ederek anlık olarak bu tip bilgilere ulaşabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Özellikle Instagram ve Twitter hesaplarımızla sizlere her bilgiyi anlık olarak aktarmaya gayret gösteriyoruz. Game of Thrones final bölümü için son günlerin tadını çıkarın.

Görüşünü Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir