Nancy Drew Dizisi Onaylandı!

Nancy Drew

nancy-drew-dizi-series-tv

Nancy Drew, beyazperdeye yansıdıktan kısa bir süre sonra ekranlara düşmeye hazırlanıyor. Daha önceden pilot bölümü çekilmiş olsa da belirsizliğini koruyordu. Fakat The CW devreye girdi ve Nancy Drew dizisi için ilk onayı verdi. Daha önce 1995 yılında da ekranlarda olan efsane kültün bir uyarlama olduğunu da belirtelim. 1930 yılında Edward Stratemeyer ve Carolyn Keene tarafından yaratılan hayali karakterin pek çok kitapla özdeşleştiğini vurgulayalım. Şimdi yenilenmiş haliyle ilk bölümü ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Şimdilik pek fazla detay verilmemiş olsa bile The CW tarafından ilk sezonunun onaylandığı haberi yankı buldu. Üstelik başrol olarak Kennedy McMann’i izleyeceğiz. Kennedy McMann ismini Gone ve Law & Order: Special Victims Unit dizilerinden hatırlayabilirsiniz. Başarılı performansıyla göz dolduran güzel oyuncunun yine başarıya koşacağından herkes emin.

Nancy Drew Konusu

Nancy Drew dizi olarak tekrardan çekilirken senaryo kısmında da ufak bir güncelleme yaşanıyor. Josh Schwartz ile Noga Landau ortak çalıştıkları bir senaryoyla karşımıza çıkıyor. Ayrıca dizinin konusunu şimdiden sosyal medya üzerinden izleyiciyle ufak ufak paylaşmaya başladılar. Senaryoya göre Nancy için üniversite dönemi gelmiştir. Ailesinden ayrılmak zorunda olan karakter için hayata dair pek çok sorumluluk yükü baş gösterecek. Fakat tüm bunların haricinde de bazı olaylara şahit olması ailesi ile arasındaki bağlar için belirleyici bir faktöre dönüşecek. Heyecan verici ve sürükleyici bir hikâyenin beklendiği yeni dizilerden birisi olduğunu vurgulamak istiyoruz. Gizem türündeki diziler arasında kısa sürede popülerleşecektir.

Oyuncu Kadrosu

nancy-drew-dizi-başrol
Nancy Drew dizisinin başrol oyuncusu Kennedy McMann

Larry Teng tarafından yönetilecek olan dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmiş durumda.

  • Kennedy McMann
  • Kurt Long
  • Jenika Rose
  • Leah Lewis
  • Alvina August
  • Alex Saxon
  • Maddison Jaizani
  • Pamela Sue Martin
  • Tunji Kasim
  • Freddie Prinze Jr.

Daha fazla duyurunun kısa sürede yayılacağına inandığımız dizinin bir diğer ismi ise The Haunting of Nancy Drew olarak geçiyor. Yine kitaplara dönüp baktığımızda uyarlama olduğunu anlamamıza yardımcı oluyor.

Henüz herhangi bir fragmana rastlanmasa bile birçok videonun trailer olarak yayınlandığına şahit olabiliyoruz. Resmi bir trailer yayınının olmadığını hatırlatarak kısa süre içerisinde beklendiğini söyleyelim. Nancy Drew ilk bölümü gibi pek çok habere dizi haberleri kategorisini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Ayrıca dizinin fragmanı yayınlandığında da sizlerle paylaşacağız. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek haberdar olan ilk insanlar arasında yer alabilirsiniz.

Görüşünü Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir